Aktualności
Wystawa Innowacji – fotorelacja

Wystawa Innowacji – fotorelacja

W dniach 3-6 października 2019 r. podczas targów Warsaw Home/Warsaw Build w Nadarzynie odbyła się Wystawa Innowacji. Zaprezentowano na niej najbardziej innowacyjne produkty stolarki. Po raz pierwszy w historii tej branży udało się w jednym miejscu zgromadzić tak nowatorskie „eksponaty”. Wystawę Innowacji zwiedziło ponad 10 tys. osób. Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z Wystawy Innowacji.

OFS 2019 – fotorelacja

OFS 2019 – fotorelacja

Za nami największe wydarzenie branżowe tego roku. W dniu 3 października w Nadarzynie odbyło się Ogólnopolskie Forum Stolarki 2019 r., które przyciągnęło blisko 400 menadżerów z ponad 200 firm (w tym blisko 70 producentów). Podczas OFS poznaliśmy laureatów Gali Liderów Rynku Stolarki 2019 oraz Innowację Roku 2019 wybraną przez branżę stolarki. Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z tego wyjątkowego wydarzenia.

Odwiedzający wybrali Innowację Roku

Odwiedzający wybrali Innowację Roku

Podczas Wystawy Innowacji zwiedzający mogli oddać swój głos na produkt, który ich zdaniem zasługuje na tytuł Innowacji Roku. Organizatorzy podliczyli wyniki i okazuje się, że największym zainteresowaniem cieszyło się okno przesuwne Morlite Vision opracowane przez firmę OknoPlus. Pakiet szybowy z inteligentnym systemem zmiany powierzchni nieprzeziernej w przezierną i odwrotnie oraz aktywne szkło grzewcze – to przede wszystkim te cechy docenili odwiedzający. Firmie OknoPlus gratulujemy Innowacji Roku 2019.

Branża wybrała innowację roku

Branża wybrała innowację roku

Podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki, które odbyło się pierwszego dnia trwania Wystawy Innowacji, przedstawiciele branży zagłosowali na największą innowację zaprezentowaną w Nadarzynie. Laureatem nagrody „Innowacja Roku 2019. Wybór branży stolarki” zostało okno z szybą fotowoltaiczną „Future Energy Line” firmy Petecki. Okno z szybą fotowoltaiczną, produkującą prąd przy zachowaniu pełnej przezierności to absolutna nowość na światowym rynku, stąd docenienie tego produktu przez kadrę zarządzającą firm stolarki.

Dziękujemy za obecność!

Dziękujemy za obecność!

I Krajowa Wystawa Innowacji już za nami. Po raz pierwszy w historii tej branży udało się w jednym miejscu zgromadzić najbardziej innowacyjne produkty stolarki. Światowe premiery oraz produkty prezentowane po raz pierwszy w Polsce przyciągnęły na wystawę prawdziwe tłumy. Jesteśmy w pełni przekonani, że przekaz, który poszedł w świat jest jasny – polska stolarka jest wizytówką krajowej gospodarki nie tylko w Europie, ale i na świecie. Zapraszamy do lektury naszej RELACJI.

Wielkie premiery

Wielkie premiery

Na Wystawie Innowacji będzie można zobaczyć aż dwie światowe i sześć krajowych premier. Po raz pierwszy w historii zostaną publicznie pokazane okno z szybą fotowoltaiczną FUTURE ENERGY LINE firmy Petecki oraz drzwi podnoszono-przesuwne MB Skyline firmy Aluprof. Wśród krajowych premier: bramka sensoryczna (Dormakaba), panele szybowe z pergolą (Selt), okno klapowo-obrotowe sterowane elektrycznie (Velux), okno antywłamaniowe  (Witraż), drzwi podnoszono-przesuwne (Yawal), okno PVC (Wiśniowski).

OW SARP patronem Wystawy

OW SARP patronem Wystawy

Miło nam poinformować, że Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich objął patronatem merytorycznym Wystawę Innowacji. Przypomnijmy, że wśród wydarzeń przygotowywanych przez nas dla tego środowiska są m.in. warsztaty architektoniczne, przygotowane wspólnie z technologami z czołowych firm produkujących stolarkę i fasady. Odbędą się one 5 października w godzinach 10:15-11:30 w ramach Dnia Architekta na targach Warsaw Home/Warsaw Build.

Tak będzie prezentować się nasze stoisko

Tak będzie prezentować się nasze stoisko

Mamy pierwsze wizualizacje Wystawy Innowacji, która odbędzie się w dniach 3-6 października 2019 r. podczas targów Warsaw Home/Warsaw Build. Można je zobaczyć na stronie głównej naszego wydarzenia. Podczas wystawy pokażemy najbardziej innowacyjne produkty ze świata stolarki, w tym dwie światowe premiery!

Wystawa Innowacji z patronatem honorowym ministerstwa!

Wystawa Innowacji z patronatem honorowym ministerstwa!

Wystawa Innowacji, na której będzie można zobaczyć najnowsze i najbardziej nowatorskie rozwiązania w świecie stolarki, została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Minister Jadwiga Emilewicz została zaproszona do udziału w tym wydarzeniu.

WSEIZ patronem naukowym Wystawy Innowacji

WSEIZ patronem naukowym Wystawy Innowacji

Wystawa Innowacji pozyskała patrona naukowego. Została nim Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie. To jedna z najlepszych niepublicznych uczelni techniczno-artystycznych w Polsce. Wydział Architektury WSEiZ otrzymał wyróżnienie w rankingu „Top 10 for the Future Wydziałów Architektury i Wydziałów Budownictwa” miesięcznika Builder. WSEiZ została nagrodzona jako jedyna uczelnia niepubliczna!

Konkurs dla producentów z atrakcyjnymi nagrodami

Konkurs dla producentów z atrakcyjnymi nagrodami

Pokażcie światu swoje najodważniejsze i najbardziej niewiarygodne projekty w konkursie „Okna i Drzwi 2.0”. Nadesłane prace zaprezentujemy podczas Wystawy Innowacji (3-6 października 2019 r, Warsaw Home/Warsaw Build). Szczegóły na stronie www.forumbranzowe.com

Ogłaszamy konkurs dla architektów

Ogłaszamy konkurs dla architektów

Pokażcie światu swoje najodważniejsze i najbardziej niewiarygodne projekty w konkursie „Okno 2.0”. Nadesłane prace zaprezentujemy podczas Wystawy Innowacji (3-6 października 2019 r, Warsaw Home/Warsaw Build). Szczegóły na stronie www.forumbranzowe.com