Aktualności
Wielkie premiery

Wielkie premiery

Na Wystawie Innowacji będzie można zobaczyć aż dwie światowe i sześć krajowych premier. Po raz pierwszy w historii zostaną publicznie pokazane okno z szybą fotowoltaiczną FUTURE ENERGY LINE firmy Petecki oraz drzwi podnoszono-przesuwne MB Skyline firmy Aluprof. Wśród krajowych premier: bramka sensoryczna (Dormakaba), panele szybowe z pergolą (Selt), okno klapowo-obrotowe sterowane elektrycznie (Velux), okno antywłamaniowe  (Witraż), drzwi podnoszono-przesuwne (Yawal), okno PVC (Wiśniowski).

OW SARP patronem Wystawy

OW SARP patronem Wystawy

Miło nam poinformować, że Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich objął patronatem merytorycznym Wystawę Innowacji. Przypomnijmy, że wśród wydarzeń przygotowywanych przez nas dla tego środowiska są m.in. warsztaty architektoniczne, przygotowane wspólnie z technologami z czołowych firm produkujących stolarkę i fasady. Odbędą się one 5 października w godzinach 10:15-11:30 w ramach Dnia Architekta na targach Warsaw Home/Warsaw Build.

Tak będzie prezentować się nasze stoisko

Tak będzie prezentować się nasze stoisko

Mamy pierwsze wizualizacje Wystawy Innowacji, która odbędzie się w dniach 3-6 października 2019 r. podczas targów Warsaw Home/Warsaw Build. Można je zobaczyć na stronie głównej naszego wydarzenia. Podczas wystawy pokażemy najbardziej innowacyjne produkty ze świata stolarki, w tym dwie światowe premiery!

Wystawa Innowacji z patronatem honorowym ministerstwa!

Wystawa Innowacji z patronatem honorowym ministerstwa!

Wystawa Innowacji, na której będzie można zobaczyć najnowsze i najbardziej nowatorskie rozwiązania w świecie stolarki, została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Minister Jadwiga Emilewicz została zaproszona do udziału w tym wydarzeniu.

WSEIZ patronem naukowym Wystawy Innowacji

WSEIZ patronem naukowym Wystawy Innowacji

Wystawa Innowacji pozyskała patrona naukowego. Została nim Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie. To jedna z najlepszych niepublicznych uczelni techniczno-artystycznych w Polsce. Wydział Architektury WSEiZ otrzymał wyróżnienie w rankingu „Top 10 for the Future Wydziałów Architektury i Wydziałów Budownictwa” miesięcznika Builder. WSEiZ została nagrodzona jako jedyna uczelnia niepubliczna!

Konkurs dla producentów z atrakcyjnymi nagrodami

Konkurs dla producentów z atrakcyjnymi nagrodami

Pokażcie światu swoje najodważniejsze i najbardziej niewiarygodne projekty w konkursie „Okna i Drzwi 2.0”. Nadesłane prace zaprezentujemy podczas Wystawy Innowacji (3-6 października 2019 r, Warsaw Home/Warsaw Build). Szczegóły na stronie www.forumbranzowe.com

Ogłaszamy konkurs dla architektów

Ogłaszamy konkurs dla architektów

Pokażcie światu swoje najodważniejsze i najbardziej niewiarygodne projekty w konkursie „Okno 2.0”. Nadesłane prace zaprezentujemy podczas Wystawy Innowacji (3-6 października 2019 r, Warsaw Home/Warsaw Build). Szczegóły na stronie www.forumbranzowe.com

Selt pokaże dwa innowacyjne produkty

Selt pokaże dwa innowacyjne produkty

Firma Selt to uznany producent systemów przeciwsłonecznych. Na Wystawie Innowacji zaprezentuje dwa rozwiązania. W pergoli SB 400 można zastosować automatykę pogodową i sterować nią za pomocą smartfon. Wind Glass System pozwala z kolei osłonić przestrzeń wokół lokalu (np. restauracji) bądź taras przed wiatrem i hałasem

Wiśniowski z kompletem stolarki

Wiśniowski z kompletem stolarki

Firma Wiśniowski to czołowy producent bram, drzwi i ślusarki aluminiowej. Na Wystawie Innowacji pokaże kolekcję bram, drzwi i ogrodzeń w jednym designie. To wyjątkowa oferta na naszym rynku, gdyż niewielu producentów oferuje tak szeroki asortyment spójnych stylistycznie produktów.

Aluprof kolejnym wystawcą

Aluprof kolejnym wystawcą

Jednym z wystawców będzie Aluprof. Firma jest jednym z czołowych producentów systemów aluminiowych w Europie. W swoim portfolio Aluprof posiada m.in. szereg innowacyjnych rozwiązań dla świata architektury. Zapewne zobaczymy jeden z nich podczas Wystawy Innowacji w Warsaw Home.

Innowacyjny sklep od Dobroplastu

Innowacyjny sklep od Dobroplastu

Na Wystawie Innowacji Dobroplast pokaże m.in. swój sklep internetowy, umożliwiającym konfigurację okien, drzwi balkonowych oraz tarasowych jak i płacenie za towar online. To pierwsza tak zaawansowana inicjatywa e-commerce w branży stolarki w naszym kraju! Więcej o nim w artykule (kliknij na tytuł lub grafikę newsa).

Drzwi z ukrytym napędem od Yawala

Drzwi z ukrytym napędem od Yawala

Firma Yawal planuje pokazać na Wystawie Innowacji nowoczesne drzwi podnoszono-przesuwne
YAWAL DP180. YAWAL jest pierwszą systemową firmą w Polsce wprowadzającą wysoce innowacyjne
rozwiązanie do swojej oferty, jakim jest technologia napędowa drzwi, całkowicie ukryta i niewidoczna dla użytkownika konstrukcji.