Aktualności
Konkurs dla producentów z atrakcyjnymi nagrodami

Konkurs dla producentów z atrakcyjnymi nagrodami

Pokażcie światu swoje najodważniejsze i najbardziej niewiarygodne projekty w konkursie „Okna i Drzwi 2.0”. Nadesłane prace zaprezentujemy podczas Wystawy Innowacji (3-6 października 2019 r, Warsaw Home/Warsaw Build). Szczegóły na stronie www.forumbranzowe.com

Ogłaszamy konkurs dla architektów

Ogłaszamy konkurs dla architektów

Pokażcie światu swoje najodważniejsze i najbardziej niewiarygodne projekty w konkursie „Okno 2.0”. Nadesłane prace zaprezentujemy podczas Wystawy Innowacji (3-6 października 2019 r, Warsaw Home/Warsaw Build). Szczegóły na stronie www.forumbranzowe.com

Selt pokaże dwa innowacyjne produkty

Selt pokaże dwa innowacyjne produkty

Firma Selt to uznany producent systemów przeciwsłonecznych. Na Wystawie Innowacji zaprezentuje dwa rozwiązania. W pergoli SB 400 można zastosować automatykę pogodową i sterować nią za pomocą smartfon. Wind Glass System pozwala z kolei osłonić przestrzeń wokół lokalu (np. restauracji) bądź taras przed wiatrem i hałasem

Wiśniowski z kompletem stolarki

Wiśniowski z kompletem stolarki

Firma Wiśniowski to czołowy producent bram, drzwi i ślusarki aluminiowej. Na Wystawie Innowacji pokaże kolekcję bram, drzwi i ogrodzeń w jednym designie. To wyjątkowa oferta na naszym rynku, gdyż niewielu producentów oferuje tak szeroki asortyment spójnych stylistycznie produktów.

Aluprof kolejnym wystawcą

Aluprof kolejnym wystawcą

Jednym z wystawców będzie Aluprof. Firma jest jednym z czołowych producentów systemów aluminiowych w Europie. W swoim portfolio Aluprof posiada m.in. szereg innowacyjnych rozwiązań dla świata architektury. Zapewne zobaczymy jeden z nich podczas Wystawy Innowacji w Warsaw Home.

Innowacyjny sklep od Dobroplastu

Innowacyjny sklep od Dobroplastu

Na Wystawie Innowacji Dobroplast pokaże m.in. swój sklep internetowy, umożliwiającym konfigurację okien, drzwi balkonowych oraz tarasowych jak i płacenie za towar online. To pierwsza tak zaawansowana inicjatywa e-commerce w branży stolarki w naszym kraju! Więcej o nim w artykule (kliknij na tytuł lub grafikę newsa).

Drzwi z ukrytym napędem od Yawala

Drzwi z ukrytym napędem od Yawala

Firma Yawal planuje pokazać na Wystawie Innowacji nowoczesne drzwi podnoszono-przesuwne
YAWAL DP180. YAWAL jest pierwszą systemową firmą w Polsce wprowadzającą wysoce innowacyjne
rozwiązanie do swojej oferty, jakim jest technologia napędowa drzwi, całkowicie ukryta i niewidoczna dla użytkownika konstrukcji.

OknoPlus pokaże Morlite Vision

OknoPlus pokaże Morlite Vision

Firma OknoPlus zaprezentuje na Wystawie Innowacji nowatorskie, przeszklone drzwi przesuwne Morlite Vision. Okucia nowej generacji, szczelne zamykanie i unikatowy design to główne walory tego produktu. Na wystawie będzie można się przekonać, jak nowoczesne technologie doskonale sprawdzają się w praktyce.

Dormakaba dołączy do wystawy

Dormakaba dołączy do wystawy

Dormakaba, jedna z największych firm produkujących rozwiązania zabezpieczeń i inteligentnej kontroli dostępu zadeklarowała chęć uczestnictwa w Wystawie Innowacji. W Warsaw Home Expo powinniśmy zobaczyć najnowocześniejsze rozwiązania z portfolio firmy.

Szkło produkujące prąd

Szkło produkujące prąd

Szkło fotowoltaiczne to przyszłość architektury. Budynki wyposażone w takie rozwiązanie będą mogły być niezależne energetycznie. ML System należy do światowej czołówki w rozwijaniu takich rozwiązań. Firma jest bardzo zainteresowana uczestnictwem w wystawie. Więcej o niej w artykule.